Telefon
WhatsApp
İnstagram
rajibraj 18 Şubat 2020, 14:05

Cilt Bakım Cihazları ve Spa Ekipmanları

 

Pürüzsüz bir cilde sahip olabilmek için cildin rutin bakımlarının yapılması gerekmektedir. Ciltlerde meydana gelen problemlerin ortadan kaldırabilmemiz için doğal yöntemlerin tercih edilmesi de yeterli değildir. Birçok marka, üretmiş oldukları ürünlerini cilt bakımının sağlandığına dair vaatlerde bulunsa da elde edilen sonuçlar istenildiği gibi olmamıştır. Bundan dolayı da birçok güzellik ve estetik merkezlerinin cilt bakımlarının maksimum sonuç vermesi için cilt bakım cihazları kullanılmaktadır.

Cilt bakım cihazları önemli birçok cilt probleminin giderilmesi için kullanılmaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte, yaş ve dış faktörler sebebiyle yıpranan ciltler bu cihazlar sayesinde yenilenmektedir. Cilt bakım cihazları özellikle sağlık alanında oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir.

Genelde bu cihazlar; yüz bölgesi için tercih edilse de tüm vücut bakımında tercih edilmektedir. Örneğin; Lazer, leke tedavisi, epilasyon, spa gibi birçok uygulama bulunmaktadır. Ayrıca ana cihazların yanında destekleyici birçok ekipman da bulunmaktadır.
Cilt Bakım Cihazları ve Ekipmanları

Masaj yatakları
Cilt bakım koltuğu
Tedavi Ünitesi
Cilt Analiz Cihazı
Işık Terapi Cihazı
Büyüteç destekli koltuğu gibi

Cilt bakım cihazlarına dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan onur duyuyoruz. Cansu Kozmetik Cilt Bakım Cihazlarıyla hizmetinizdedir.
Spa Ekipmanları

Günün tüm yorgunluğunu atabilmenin en iyi yolu da Spa masajından geçmektedir. Bu yüzden Spa uygulamaları her zaman merak konusu olmuştur. Derinlemesine temizlenmiş bir cilt ve dinlenmiş bir vücut için Spa Masajı uygulaması ilk tercih noktası oluyor.

Gözlerde yer alan yorgunluk başta olmak üzere rahatsızlık veren tüm hisleri gideren Spa uygulamasının masaj ekipmanlarının adını da bu sayede öğrenmeye başladık. Uzak doğu kökenli olan Spa masajının gözlere dahi uygulanabilir olması bu ekipmanların içeriği konusunda bilgi sahibi olunması gerektiğini ortaya koyuyor. Spa masajı uygulamalarında kullanılan birçok Spa ekipmanları ve malzemeleri bulunmaktadır. Spa ekipmanları, seansa gelen kişilere özgü hijyenik olarak kullanılmaktadır. Spa ekipmanları kendi içerisinde birçok çeşidi bulunmaktadır.
Masaj yatakları

Masaj sandalyeleri
Buhar makinesi
Havlu Isıtıcı
Isı battaniyesi
Spa etajeri
Afüzyon duş seti
Masaj seti

Gibi birçok parça kullanılabilir. Bu parçaların birçoğu kişiden kişiye değişmektedir.

Tüm bu ekipmanlara profesyonel anlamda masaj teknikleriyle birlikte hastalar üzerinde kullanılmaktadır. Kaliteli ve dayanıklı olarak üretilen Spa ekipmanlar, geniş kullanım imkanıda sunmaktadır.

İnsan sağlığının üzerinde herhangi bir zarar vermeden Spa Ekipmanları Cansu Kozmetik bünyesinde güvenle kullanılmaktadır.
Cilt Bakımı Cilt Yenileme Cihazları

Hemen hemen birçok kişinin kullanmış olduğu yüz temizleme cihazları, yaymış oldukları sonic titreşimlerle hem masaj yaparken cilt yüzeyini çok daha başarılı bir şekilde temizlenmesini sağlarken hem de yüzeyin yenilenmesini sağlamaktadır. Cilt yüzeyinde kullanılan bu cihazlar sayesinde bakteriler barınmayarak cilt yüzeyinde olan tüm ölü deriler de temizleniyor.

Ayrıca bu cihazların birçoğu güvenle kullanılmaktadır. Yüzün haricinde vücudun birçok bölgesinde kullanılan bu cihazlar Cansu Kozmetik güvencesiyle sizlerle.

Cansu Kozmetik cilt bakım cihazları özellikle; yüzde alın ve çene bölgelerinde yer alan sorunlara karşın üstün performans sergilerken vücudun ihtiyaç duyduğu tüm bakımları destekliyor.

Medikal ve kozmetik alanda hizmet veren müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu birçok ürünü sunarken, ürünlerimizin kalitesi konusunda gurur duyduğumuzu belirtmeliyiz. Cilt bakım, Spa, Medikal cihazlar konusunda müşteri memnuniyetini hedefleyen vizyonuna ve misyonuna koyan firmamız üstün kalitesiyle dikkat çekmektedir. Cilt bakımı alanında ihtiyaç duyduğunuz birçok ürünü sizlerle bir araya getiriyoruz.

Cilt bakım cihazları başta olmak üzere birçok ürünü piyasaya sunan Cansu Kozmetik olarak ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Sizlerde Cansu Kozmetik bünyesinde yer alan ürünlerden faydalanmak istiyorsanız web sitemizde yer alan iletişim bilgileri üzerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.