Telefon
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

1998 yılında hizmete geçen firmamız estetik, kozmetik ve Spa-Wellness sektöründe dünyanın önde gelen ülkelerinden Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda ve İspanya’nın önde gelen firmalarının Türkiye temsilcisi olarak estetik, spa ve medikal ürünlerinin ithalat, satış, eğitim ve teknik servis hizmetlerini sunmaktadır. Bunun yanısıra proje danışmanlığı, salonların yerleşimi, mimari tasarım, Avrupa normlarının uygulanması, dekorasyon vb. hizmetler vermektedir.

Firma olarak yalnızca satış odaklı bir hizmeti asla benimsememiş olup, müşterilerimizi daha iyi tanıma onların ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet sağlamayı benimsemekteyiz. Ürün seçeneğinin oldukça fazla olduğu kozmetik sektöründe müşterilerimizin kalite ve güvenden taviz vermeyip kendi ihtiyaçlarını birebir karşılayacak en isabetli ürünü edinmeleri bizim için oldukça önem arz etmektedir. Müşterilerimizin ürünlerimizden ve firmamızın vermiş olduğu hizmetten duyacağı memnuniyet bizim bu sektördeki çalışma azmimizi daha da arttıracaktır.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ
Sektöre daima kaliteli ve güvenilir ürünler sunarak, müşterilerimizin güvenini kazanmak ve mevcut güveni daimi kılmaktır. Kozmetik sektörünün olmazsa olmazı kalite ve güven unsurları firmamızın öncelikli sloganı olup, sektörde her geçen gün daha fazla yol almamızda bize çok fazla getirileri olan unsurlardır.

MİSYONUMUZ
İleri teknoloji ve standartta ürünler sunmak

Kaliteli hizmet, ürün ve fiyat dengesini gözeterek, siz değerli müşterilerimizle kalıcı ilişkiler kurmak.

Tüm müşterilerimize  mükemmel hizmeti sağlayarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak.

Spa Wellness sektörünün sürekli değişen ihtiyaçlarını takip etmek, sektörün talep ettiği kural ve uygulamaları titizlikle gerçekleştirmek.

VİZYONUMUZ
Spa Wellness alanında meydana gelen yenilikleri takip ederek, son teknoloji ürünleri müşterilerimize  sunmaktayız. Önceliğimiz müşteri odaklı yaklaşım ile özel çözümler oluşturmaktır.

Yüksek kalite ürünler ve hizmetler sağlayarak, iç piyasadaki lider konumumuzu sürdürmek ve uluslararası pazarlarda iyi bilinen bir marka olmaktır.